В електричці Лиман-Кюрдюмівка на Новий Рік п’яний чоловік випав з тамбуру

Пасажирка, яка їхала у вагоні електропоїзда Слов’янськ-Курдюмівка, з якого сьогодні на станції Лиман випав молодий чоловік, розповіла «Новинам Лиманщини» як повелися ті, хто став безпосередніми свідками цієї події.

Люди, що залишилися в вагоні, відмовилися віддати машиністу речі молодої людини. І навіть допили його алкоголь, що залишився в дорожній сумці.

Учора близько 13 години дня з вагона поїзда, що прямував з Слов’янську до Курдюмівки, випав молодий чоловік, ім’я якого поки залишається невідомим.

За словами очевидців, молодий чоловік вийшов в тамбур з пляшкою пива і хотів сісти біля відкритих дверей. У цей момент поїзд увійшов в поворот і чоловіка викинуло на вулицю. Ті, хто сидів у вагоні, не змогли розгледіти, що сталося, оскільки поїзд на повороті зігнувся і він залишився поза межами видимості.

За словами очевидиці, падіння сталося через те, що сам хлопець з пивом заблокував ногою двері, мабуть, через алкогольну інтоксикацію та бажання подихати свіжим повітрям.

– Коли двері почали закриватися, хлопець підпер їх ногою. Але потім, мабуть, йому стало важко їх утримувати і він вирішив присісти. У цей момент він і вилетів, – розповідає Ірина з села Дробишеве.

Тут же один з пасажирів натиснув стоп-кран і по селекорному зв’язку машиністу пояснили в чому справа. Електричка зупинилася.

– Разом з цим хлопцем, який випав, в вагоні їхав його друг або колега і ми допомогли йому спуститися на рейки, щоб він пішов, подивився, що сталося. Але ми не бачили, чи далеко йому потрібно йти, за моїми підрахунками електричка за цей час проїхала не менш, ніж півкілометра.

– І тут почалося щось неймовірне. Народ почав жартувати: «як він легко вивалився», хтось сказав: «ну, хоч пиво залишив». Вони взяли цю недопиту пляшку і розпили її. Електричка простояла хвилин сім-десять і за цей час ніхто в вагон не прийшов – ні “реформована” поліція, ні машиніст, ніхто інший. Потім поїзд рушив і чоловіки, що стояли в тамбурі, вирішили подивитися, що за речі були з собою у молодої людини. А у нього з собою були два бампера від автомобіля “Ланос” і пакет, в якому був ящик з шуруповертом.

– Ну що,  і куди це подіти? Машиністу віддавати? Машиніст ж собі забере, – стали обговорювати, за словами нашої співрозмовниці, свідки події. – А я не такий! Я собі не заберу, я друзям віддам на автосервіс.

Тоді жінка запропонувала «не ганьбити себе і віддати все машиністу» і ще раз попросила по селектору надіслати кого-небудь, щоб забрали речі.

– Всі, хто були в тамбурі, зашипіли, що самі можуть забрати це все собі, – розповідає Ірина. – Що мене вразило, це те, що чоловіків підтримали і жінки. У підсумку все на мене дивилися як на зрадницю або ідіотку. А за речами так ніхто і не прийшов. Коли я виходила на своїй станції, хтось крикнув пасажирам, що йдуть контролери і чоловік, який пригледів собі чуже добро, з мовчазного схвалення інших своїх товаришів по чарці схопив речі хлопця і побіг в інший вагон, який вже перевірили контролери …

Ірину, за її словами, просто вбила вся ця ситуація. Виходить, що людям наплювати навіть на людське життя, а найважливіше якась нажива, халява. Так і хочеться всім сказати: бережіть себе в Новому році, бо всім на вас наплювати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *