Поліція Лиману арештувала посадовця угруповання “ДНР”

Поліції Лиману вдалося затримати працівника угруповання “ДНР”, який розробляв нормативні документи  та займався оформленням ліцензій у фейковому “міністерстві промисловості і торгівлі” на неконтрольованій території.

В 2015 році 60-річний чоловік виїхав з окупованого Донецька в Лиман, де зареєструвався як тимчасово переміщена особа.  Але невдовзі повернувся до Донецьку, де влаштувався на посаду начальника відділу ліцензування департаменту торгівлі в структурах незаконного угруповання “ДНР”.

Перебуваючи на посаді, чоловік створив нормативно-правову базу для так званого міністерства промисловості і торгівлі «ДНР». Також займався оформленням ліцензій – на добичу корисних копалин, виготовлення ліків, ввезення наркотичних та психотропних засобів, утилізацію боєприпасів.

Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ч. 1 ст. 256 «Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі.

З початку року на Донеччині виявлено 177 бойовиків, з них 152 затримані, 25 – оголошені в розшук.

За матеріалами Слов’янського відділу поліції

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *